Тэлефоны службовых асоб ААТ «Белліфт»

Дырэктар

Кушнярэвіч Ігар Анатольевіч
+375 (17) 270-20-64 (прыёмная)

Першы намеснік дырэктара – галоўны інжынер

Крэмез Цімафей Яўгенавіч
+375 (17) 270-22-87

Намеснік дырэктара па вытворчасці

Семянixiн Сяргей Мiхайлавiч
+375 (17) 270-21-70

Намеснік дырэктара па эканамічных пытаннях

Сцяпанава Юлія Уладзіміраўна
+375 (17) 270-21-38

Намеснік дырэктара па ідэалагічнай працы і агульных пытаннях

Кірыльчык Сяргей Генадзевіч
+375 (17) 370-46-17

Вытворча-тэхнічны аддзел

Начальнік Куцейка Дзмітрый Валер’евіч
+375 (17) 270-27-87
аддзел
+375 (17) 270-25-24

Каштарысна-дагаворная група

Кіраўнік Заяц Аляксандр Уладзіміравіч
+375 (17) 270-22-70

Рэспубліканская лабараторыя неразбуральнага кантролю, тэхнічнай дыягностыкі і экспертызы ліфтаў рэспубліканскага выпрабавальнага цэнтра

Кіраўнік Шатохiн Дянiс Аляксандравiч
+375 (17) 270-20-91

Лабараторыя электрафізічных вымярэнняў і аэрадынамічных выпрабаванняў республиканского выпрабавальнага цэнтра


+375 (17) 270-23-15

Праектна-канструктарскае тэхналагічнае бюро

начальнік Феклiстава Алена Мікалаеўна
+375 (17) 392-28-77

Аддзел бухгалтарскага ўліку і фінансаў

галоўны бухгалтар Радзевіч Алена Міхайлаўна
+375 (17) 270-31-44

Планава-эканамічны аддзел

начальнік Клусевiч Ірына Яўгенаўна
+375 (17) 270-20-92

Аддзел юрыдычнай службы і кадраў

Начальнік Лапцёнак Жанна Адамаўна
+375 (17) 270-20-86
Аддзел (кадравая служба)
+375 (17) 392-66-87
+375 (17) 270-80-31

Аддзел маркетынгу, забеспячэння і агульных пытанняў

начальнік Пякарскі Дзмітрый Уладзіміравіч
+375 (17)  270-40-61
Аддзел
+375 (17) 270-22-77
+375 (17) 270-22-96
+375 (17) 270-04-85

Аўтоучастак

Начальнік ____________
+375 (17) 270-44-84

Участак № 1

Старэйшы прараб – начальнік участка
Янушчык Ігар Віктаравіч
+375 (17) 270-18-39

Участак № 2

Старэйшы прараб – начальнік участка
Кляпец Аляксандр Мікалаевіч
+375 (17) 270-31-52

Участак № 3

Старэйшы прараб – начальнік участка
Максіменка Алег Анатольевіч
+375 (17) 270-03-47

Участак № 4

Старэйшы прараб – начальнік участка
Пясецкi Андрэй Iванавiч
+375 (17) 270-31-09

Участак № 5

Старэйшы прараб – начальнік участка
Зуеўскі Аляксей Дзмітрыевіч
+375 (17) 270-21-19

Аварыйная служба

Начальнік Пнеўскi Арцём Валер’евіч
+375 (17) 270-96-85
Цэнтральная дыспетчарская служба
Начальнік Мароз Марыя Нікалаеўна
+375 (17) 270-31-52


Прафсаюзны камітэт

старшыня Аляная Вольга Валянцінаўна
+375 (17) 270-21-32