Тэлефоны службовых асоб ААТ «Белліфт»

Генеральны дырэктар

Бірук Віктар Васільевіч
+375 (17) 270-20-64 (прыёмная)

Першы намеснік генеральнага дырэктара – галоўны інжынер

Півавар Віктар Анатольевіч
+375 (17) 270-21-23 (прыёмная)

Намеснік генеральнага дырэктара па вытворчасці – дырэктар філіяла «Беллiфтмантаж»

Крэмез Цімафей Яўгенавіч
+375 (17) 270-39-07

Намеснік генеральнага дырэктара па эканамічных пытаннях

Сцяпанава Юлія Уладзіміраўна
+375 (17) 270-21-38

Намеснік генеральнага дырэктара па ідэалагічнай працы і агульных пытаннях

Астраух Сяргей Уладзіміравіч
+375 (17) 270-23-19

Вытворча-тэхнічны аддзел

Начальнік Куцейка Дзмітрый Валер’евіч
+375 (17) 270-27-87
аддзел
+375 (17) 270-25-24

Каштарысна-дагаворная група

Кіраўнік Заяц Аляксандр Уладзіміравіч
+375 (17) 270-22-70

Аддзел абслугоўвання СДА і АПС, электрапліт

Намеснік галоўнага інжынера — начальнік аддзела
Варакса Анатоль Фёдаравіч
+375 (17) 270-21-32

Рэспубліканская лабараторыя неразбуральнага кантролю, тэхнічнай дыягностыкі і экспертызы ліфтаў рэспубліканскага выпрабавальнага цэнтра

Кіраўнік Булычоў Юрый Віктаравіч
+375 (17) 270-20-91

Лабараторыя электрафізічных вымярэнняў і аэрадынамічных выпрабаванняў республиканского выпрабавальнага цэнтра

начальнік Міхно Аляксандр Міхайлавіч
+375 (17) 270-23-15

Праектна-канструктарскае тэхналагічнае бюро

начальнік Феклiстава Алена Мікалаеўна
+375 (17) 392-28-77

Аддзел бухгалтарскага ўліку і фінансаў

галоўны бухгалтар Радзевіч Алена Міхайлаўна
+375 (17) 270-31-44

Планава-эканамічны аддзел

начальнік Клусевiч Ірына Яўгенаўна
+375 (17) 270-20-92

Аддзел юрыдычнай службы і кадраў

Начальнік Лапцёнак Жанна Адамаўна
+375 (17) 270-20-86
Аддзел (кадравая служба)
+375 (17) 392-66-87
+375 (17) 270-80-31

Аддзел маркетынгу, забеспячэння і агульных пытанняў

начальнік Пякарскі Дзмітрый Уладзіміравіч
+375 (17)  270-40-61
Аддзел
+375 (17) 270-22-77
+375 (17) 270-22-96
+375 (17) 270-04-85

Аўтоучастак

Начальнік Лукша Жанна Уладзіміраўна
+375 (17) 270-44-84

Участак № 1

Старэйшы прараб – начальнік участка
Янушчык Ігар Віктаравіч
+375 (17) 270-18-39

Участак № 2

Старэйшы прараб – начальнік участка
Кляпец Аляксандр Мікалаевіч
+375 (17) 270-31-52

Участак № 3

Старэйшы прараб – начальнік участка
Максіменка Алег Анатольевіч
+375 (17) 270-03-47

Участак № 5

Старэйшы прараб – начальнік участка
Зуеўскі Аляксей Дзмітрыевіч
+375 (17) 270-21-19

Участак № 6

Старэйшы прараб – начальнік участка
Яраш Аляксандр Мікалаевіч
+375 (17) 270-24-65

Аварыйная служба

Начальнік Пнеўскi Арцём Валер’евіч
+375 (17) 270-96-85
Цэнтральная дыспетчарская служба
Начальнік Саламевiч Нэлі Мікалаеўна
+375 (17) 270-12-44

Філіял «Беллiфтмантаж» адкрытага акцыянернага таварыства «Белліфт»

Прыёмная
+375 (17) 270-46-57

Першы намеснік дырэктара філіяла «Беллiфтмантаж»

Вiльчеўскi Сяргей Аляксандравіч
+375 (17) 270-46-76

Намеснік дырэктара філіяла «Беллiфтмантаж»

Пляскач Андрэй Уладзіміравіч
+375 (17) 320-32-14

Прафсаюзны камітэт

старшыня Аляная Вольга Валянцінаўна
+375 (17) 270-22-87